Стабілізатор напруги Gemix SW-1000 1 кВА / 700 Вт
Фото 3 |
Gemix SW-1000 1 кВА / 700 Вт
1 кВА / 700 Вт2 кВА / 1400 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 700 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:без заземлення, з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Gemix SW-1000 1 кВА / 700 Вт
Усі ціни 22 →Стабилизатор напряжения Gemix SW-1000 | 2 348 грн. |
Gemix Gemix SW-1000 | 2 360 грн. |
Стабілізатор Gemix SW-1000 | 2 370 грн. |
Стабилизатор Gemix SW-1000 | 1 900 грн. |
Стабілізатор Gemix SW-1000 | 2 299 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Gemix SW-1000
Ціни на Gemix SW-1000 |
---|---|---|---|---|
Gemix SW-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 900 грн. | 22 пропозиції | ||
Gemix SW-2000 2 кВА / 1400 Вт | від 2 904 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →