Кондиціонер General Electric Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT 50 м²
Фото 8 |
General Electric Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1460/1400 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Опціонально можлива установка модуля Wi-Fi для управління кондиціонером зі смартфона.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації General Electric Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT
Ціни на General Electric Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT |
---|---|---|---|---|
General Electric Prime+ GES-NMG25IN/GES-NMG25OUT 26 м² | від 22 770 грн. | 5 пропозицій | ||
General Electric Prime+ GES-NMG35IN/GES-NMG35OUT 36 м² | від 23 192 грн. | 2 пропозиції | ||
General Electric Prime+ GES-NMG50IN/GES-NMG50OUT 50 м² | від 31 749 грн. | 2 пропозиції | ||
General Electric Prime+ GES-NMG70IN/GES-NMG70OUT 70 м² | від 41 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →