Кондиціонер Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E 53 м²
Відео 4Фото 6 |
Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E 53 м²
Hansol (Wi-Fi, iFeel, обігрів до -30)18000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний мороз
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:1510/1465 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Hansol GWH18TC-S3DBA1E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E 53 м²
Спліт-система GREE GWH18TC-S3DBA1E | 29 292 грн. |
Кондиціонер Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E/I | 33 117 грн. |
Спліт-система GREE GWH18TC-S3DBA1E | 29 295 грн. |
Спліт-система GREE GWH18TC-S3DBA1E | 29 290 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E
Ціни на Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E |
---|---|---|---|---|
Gree Hansol GWH09TB-S3DNA1D 26 м² | від 13 530 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Hansol GWH12TB-S3DBA1E 35 м² | від 20 691 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Hansol GWH18TC-S3DBA1E 53 м² | від 29 290 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Hansol GWH24TD-S3DBA1E 70 м² | від 24 226 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →