Кондиціонер Olmo Premion OSH-18FWH 50 м²
Фото 6 |
Olmo Premion OSH-18FWH 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1232/1205 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premion OSH-18FWH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo Premion OSH-18FWH 50 м²
Усі ціни 33 →Olmo Olmo Premion OSH-18FWH | 32 399 грн. |
OLMO OLMO OSH-18FWH | 32 399 грн. |
Кондиционер Olmo Premion Inverter OSH-18FWH | 32 398 грн. |
Кондиціонер спліт-система Olmo Premion OSH-18FWH 190420231302 | 32 399 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-18FWH | 32 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороший, ефективний економічний кондиціонер з функцією теплового насоса Поки що відчув лише у режимі вентиляції, осушенні та обігріву приміщення. Повний функціонал, простота в налаштуваннях дуже порадував економічний режим. Витрата електроенергії у цьому режимі 550-700 Вт у режимі нагрівання. Приміщення площею 20 м – опалює відмінно. Працює циклічно, періодично самоочищається і розтоплює лід на радіаторі зовнішнього блоку. Регулюється потік по вертикалі та горизонталі, можливо в автоматичному режимі. Є безшумний режим. Поки все добре Владимир Абрамчук: користуюся Olmo Premion OSH-09FWH кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Olmo Premion OSH-18FWH
Ціни на Olmo Premion OSH-18FWH |
---|---|---|---|---|
Olmo Premion OSH-09FWH 26 м² | від 16 529 грн. | 32 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-12FWH 34 м² | від 18 617 грн. | 32 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-18FWH 50 м² | від 26 390 грн. | 33 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-24FWH 65 м² | від 24 446 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →