Кондиціонер Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B 52 м²
Відео 5Фото 3 |
Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1640/1540 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Praktik GWH18QD-K3DNA2B
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B 52 м²
Спліт-система GREE GWH18QD-K3DNA2B | 20 790 грн. |
Спліт-система GREE GWH18QD-K3DNA2B | 20 764 грн. |
Спліт-система GREE GWH18QD-K3DNA2B | 20 770 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B:
- Функція "I Feel"
Модификації Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B
Ціни на Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B |
---|---|---|---|---|
Gree Praktik GWH09QB-K3DNA2B 27 м² | від 10 322 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree Praktik GWH12QC-K3DNA2B 35 м² | від 12 209 грн. | 7 пропозицій | ||
Gree Praktik GWH18QD-K3DNA2B 52 м² | від 20 764 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree Praktik GWH24QE-K3DNA2B 64 м² | від 20 965 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →