Всесезонна шина General Grabber HD 195/70 R15 104R
Відео 3Фото 10 |
Виберіть розмір шин
General Grabber HD 195/70 R15 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber HD 195/70 R15 104R
General Tire Grabber HD 195/70 R15C 104/102R | 2 737 грн. |
General Grabber HD (195/70R15C 104R) | 2 731 грн. |
General Tire Grabber HD 195/70 R15С 104/102R | 3 043 грн. |
General Tire Grabber HD 195/70 R15С 104/102R | 3 044 грн. |
General Tire Grabber HD 195/70 R15С 104/102R | 3 035 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо