Всесезонна шина General Grabber X3 215/75 R15 106Q
Відео 31Фото 8 |
Виберіть розмір шин
General Grabber X3 215/75 R15 106Q 215/75 R15 103 Q 215/75 R15 106 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber X3 215/75 R15 106Q
Усі ціни 14 →General Tire Grabber X3 215/75 R15 106/103Q | 4 075 грн. |
General Grabber X3 (215/75R15 106Q) | 4 096 грн. |
Всесезонные шины General Tire Grabber X3 215/75 R15 106/103Q 1001013337 | 4 233 грн. |
General Tire Grabber X3 215/75 R15 106/103Q | 4 158 грн. |
General Grabber X3 215/75 R15 106/103Q | 4 090 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації General Grabber X3 215/75 R15 106Q
Ціни на General Grabber X3 215/75 R15 106Q |
---|---|---|---|---|
General Grabber X3 215/75 R15 103Q | від 4 085 грн. | 1 пропозиція | ||
General Grabber X3 215/75 R15 106Q | від 3 670 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →