Рушникосушарка Genesis Aqua Bull 530x1200
від 6 333 до 12 470 грн. Порівняти ціни 27 → |
Модифікації Genesis Aqua Bull 3
Характеристики
Genesis Aqua Bull 530x1200 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Bull 530x1200
Колір:
Сортувати
Genesis Aqua Genesis Aqua Bull GA-3003 | 9 970 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Bull 120x53 чорна 3003 | 8 742 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Bull 120x53 (GA-3003) | 7 990 грн. |
Рушникосушка Genesis-Aqua Bull 120x53 см (GA-3003) | 8 550 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua BULL 1200x530 білий 60692 | 9 171 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо