Рушникосушарка Genesis Aqua Genesis Light 530x800
від 7 293 до 11 660 грн. Порівняти ціни 18 →Тип:комбі (вода та електрика), дизайнерський підключення:нижнє (вертикальне) |
Модифікації Genesis Aqua Genesis Light 3
Характеристики
Genesis Aqua Genesis Light 530x800 |
|
Виробник фарбує рушникосушарку в чорний, білий, сірий або будь-який інший колір на вибір.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Genesis Light 530x800
Колір:
Сортувати
Genesis Aqua Genesis Aqua Genesis Light GA-4901 | 9 160 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Genesis Light 80x53 чорна 4901 | 8 580 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Genesis Light 80x53 (GA-4901) | 7 293 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua GENESIS LIGHT 800x530 чорний 61090 | 7 893 грн. |
Водяной полотенцесушитель Genesis-Aqua Genesis Light 80x53 см черный 4901 | 8 580 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо