Рушникосушарка Genesis Aqua Onix 530x530
від 4 918 до 8 300 грн. Порівняти ціни 21 → |
Модифікації Genesis Aqua Onix 1
Характеристики
Genesis Aqua Onix 530x530 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Onix 530x530
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка водяний Genesis Onix 53х53 чорний Onix 80х53 водяной | 4 918 грн. |
Genesis Aqua Genesis Aqua Onix GA-3201 | 5 800 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Onix 53x53 чорна 3201 | 5 500 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Onix 53x53 (GA-3201) | 4 930 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua ONIX 530x530 чорний 60979 | 5 335 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Рекомендуємо