Рушникосушарка Genesis Aqua Quattro 530x1000
від 6 452 до 15 130 грн. Порівняти ціни 23 → |
Модифікації Genesis Aqua Quattro 3
Характеристики
Genesis Aqua Quattro 530x1000 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Quattro 530x1000
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Genesis Quattro 100x53 чорний Quattro 100x53 эле | 9 481 грн. |
Genesis Aqua Genesis Aqua Quattro GA-1002 | 9 630 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Quattro 100x53 чорна 1005 | 12 130 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Quattro 100x53 (GA-1002) | 8 186 грн. |
Рушникосушка Genesis-Aqua Quattro 100x53 см (GA-1002) | 8 600 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо