Електрогенератор Genpower GDG 9000 TECX
Genpower GDG 9000 TECX 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genpower GDG 9000 TECX
Усі ціни 7 →GenPower GenPower GDG 9000 TECX | 180 237 грн. |
Дизельный генератор Genpower GDG 9000 TECX | 162 149 грн. |
Genpower GDG 9000 TECX | 162 149 грн. |
GenPower GDG 9000 TECX F140789 | 171 299 грн. |
Genpower GDG 9000 TECX — Генератор дизельний трифазний 7000 Вт 14.5 л 210 | 84 449 грн. |
Дизельный генератор Genpower GDG 9000 TECX | 162 149 грн. |
Генератор дизельний трифазний 7 кВт GenPower GDG 9000 TECX Туреччина | 99 300 грн. |
Модификації Genpower GDG 9000 TECX
Ціни на Genpower GDG 9000 TECX |
---|---|---|---|---|
Genpower GDG 9000 ECX | від 82 338 грн. | 2 пропозиції | ||
Genpower GDG 9000 TECX | від 84 449 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →