Електрогенератор Genpower GDG 7000 TECX
Genpower GDG 7000 TECX |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genpower GDG 7000 TECX
GenPower GenPower GDG 7000 TECX | 162 043 грн. |
GenPower GDG 7000 TECX F140788 | 153 899 грн. |
Genpower GDG 7000 TECX — Генератор дизельний трифазний 6600 Вт 14.5 л 207 | 81 494 грн. |
Генератор дизельний трифазний 5.6 кВт GenPower GDG 7000 TECX Туреччина | 89 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →