Електрогенератор Genpower GBG 15
Genpower GBG 15 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genpower GBG 15
Генератор GenPower GBG 15 (бензин) 00-00011313 | 21 570 грн. |
Генератор бензиновий однофазний 1,2 кВт GenPower GBG 15 Туреччина | 11 550 грн. |
Генератор бензиновий однофазний інверторний 1,2 кВт GenPower GBG 15 I Туре | 14 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →