Змішувач GH Elizabeth 110684
Фото 7 |
GH Elizabeth 110684 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GH Elizabeth 110684
Змішувач GH Д/ВАННИ З ДУШОВИМ НАБОРОМ, ХРОМ - 14.10.131 ELIZABETH (110684) | 1 648 грн. |
Смеситель GH Д / ванны с душевым набором, Хром - 14.10.131 ELIZABETH (1106 | 1 893 грн. |
Змішувач GH Д/ВАННИ З ДУШОВИМ НАБОРОМ, ХРОМ - 14.10.131 ELIZABETH (110684) | 1 397 грн. |
GH Змішувач GH Д/ВАННИ З ДУШОВИМ НАБОРОМ, ХРОМ - 14.10.131 ELIZABETH (1106 | 1 397 грн. |
Змішувач для ванни GH Elizabeth 14.10.131 з душовим гарнітуром (BP110684) | 2 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →