Змішувач MIXXUS Oregon 009 Euro MI5794
Фото 3 |
MIXXUS Oregon 009 Euro MI5794 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Oregon 009 Euro MI5794
Усі ціни 7 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом MIXXUS Oregon 009 Eu | 1 695 грн. |
Змішувач для ванни з коротким зливом MIXXUS OREGON 009 EURO Білий (MI5794) | 1 695 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом MIXXUS OREGON 009 EURO Білий (MI5794 | 1 695 грн. |
Змішувач для ванни з коротким зливом Mixxus Oregon 009 Euro Білий (MI5794) | 1 695 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом Mixxus Oregon 009 Euro Білий (MI5794 | 1 695 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом MIXXUS OREGON 009 EURO Білий | 1 695 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким гусаком MIXXUS OREGON 009 E | 1 695 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →