Змішувач GH Melode 110622
GH Melode 110622 Melodeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GH Melode 110622
Смеситель GH MELO (110622) 110622 | 1 130 грн. |
Змішувач GH MELO (110622) 110622 | 604 грн. |
GH Змішувач GH MELO (110622) 110622 | 604 грн. |
Змішувач для душу з виливом і душ набором GH Melode (17.10.123) 110622 | 759 грн. |
GH набор Melode Хром (17.10.123) наборMelodeХром(17.10.123) | 825 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →