Змішувач Brinex 36W 005 (BRIN36W005)
Brinex 36W 005 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 36W 005
Усі ціни 8 →Brinex Brinex 36W 005 | 632 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом BRINEX 36W 005 білий п | 632 грн. |
Brinex 36W 005 смеситель ванна длинная (k35) SD00050776 | 632 грн. |
Brinex 36W 005 змішувач ванна довга (k35) SD00050776 | 632 грн. |
Змішувач для ванни Brinex 36W 005 SD00050776 | 632 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →