Змішувач PLAMIX Oscar 006 PM0559
PLAMIX Oscar 006 PM0559 Oscarбез ручного душу |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Oscar 006 PM0559
Усі ціни 9 →Змішувач у ванну однозахватний із довгим гусаком PLAMIX Oscar білий пласти | 588 грн. |
Змішувач для ванни Plamix з термопластичність пластику Oscar 006 White EUR | 882 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Oscar-006 White (без шланга і лійки) (PM0559) | 588 грн. |
Змішувач для ванни Plamix Oscar-006 White (без шлангу та лійки) (PM0559) | 588 грн. |
Змішувач для ванни Plamix Oscar-006 White (без шланга та лійки) (PM0559) | 588 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →