Струни GHS Boomers 6-String 10-46 (GBL)
GHS Boomers 6-String 10-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHS Boomers 6-String 10-46
Струни для електрогітари GHS GBL Boomers Light Electric Guitar Strings 10/ | 336 грн. |
GHS Boomers GBL (010-046) (59709) | 230 грн. |
Струни GHS Boomers GBL 10-46 | 407 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →