Струни GHS Boomers 6-String 9-42 (GBXL)
GHS Boomers 6-String 9-42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHS Boomers 6-String 9-42
Струни для електрогітари GHS GBXL Boomers Extra Light Electric Guitar Stri | 315 грн. |
GHS Boomers GBXL (009-042) (70526) | 278 грн. |
Струни GHS Boomers GBXL 9-42 | 407 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →