Струни GHS Boomers 6-String 9-46 (GBCL)
GHS Boomers 6-String 9-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHS Boomers 6-String 9-46
Струни для електрогітари GHS GBCL Boomers Custom Light Electric Guitar Str | 305 грн. |
GHS Boomers Custom Light 09-46 (GBCL) | 300 грн. |
Струни GHS Boomers GBCL 9-46 | 407 грн. |
Струни GHS Boomers Custom Light GBCL (.09 - .46) | 312 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →