Ноутбук Gigabyte G7 KC
Відео 26Фото 5 |
Рекомендуємо товари в наявностіНоутбуки Gigabyte →
від 52 199 грн.
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4070, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.8 кг
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.8 кг
від 55 999 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 11375H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 1.7 кг
продуктивний, ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.25 кг
трансформер 360°, Intel Evo, 16 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 1280P, 1.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, FaceID, 2.1 кг
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12450H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.25 кг
ультрабук, Intel Evo, 13.5 ", сенсорний, 2256x1504 (3:2), IPS, Core i7, 1265U, 1.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 10 Pro, Wi-Fi 6, FaceID, автономний+, 1.3 кг
ігровий, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Ryzen 7, 5800H, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, 2.48 кг
ігровий, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.46 кг
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, HDD+SSD M.2, 1000 ГБ, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.3 кг
дисплей 16 ", 3200x2000 (16:10), відс AMD, Ryzen 7, GPU Radeon 780M, ОЗП 32 ГБ, накопичувач 1024 ГБ, вага 1.23 кг
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.2 кг
ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i5, 11400H, 2.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.7 кг
16 ", 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Ryzen 7, 7840U, 3.3 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5, Radeon 780M, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, сканер відбитків, автономний, 1.23 кг
Модифікації Gigabyte G7 KC 1
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
Обзор ноутбука Gigabyte G7 KC
11 березня 202110 982 перегляда
Gigabyte GSmart T4
8 липня 201417 217 переглядів
GIGABYTE AERO OLED - BIOS -
30 вересня 20191 663 перегляда
GIGABYTE AERO 17 KC / Unboxing GIGABYTE AERO 17 KC
26 березня 20211 173 перегляда
Gigabyte Gsmart Tuku T2 (Unboxing)
7 серпня 20141 432 перегляда
GIGABYTE GeForce RTX 2060 XTREME / Unboxing GIGABYTE GeForce RTX 2060 XTREME
29 липня 20191 002 перегляда
GIGABYTE GeForce RTX 2060 Super / Unboxing GIGABYTE GeForce RTX 2060 Super
14 жовтня 20191 182 перегляда
Gigabyte GeForce RTX 2060 / Unboxing Gigabyte GeForce RTX 2060
1 лютого 20192 247 переглядів
GIGABYTE GeForce GT 710 / Unboxing GIGABYTE GeForce GT 710
13 квітня 20201 298 переглядів
GIGABYTE Aire M60
9 вересня 20154 052 перегляда
GIGABYTE GeForce RTX 2080 / Unboxing GIGABYTE GeForce RTX 2080
8 жовтня 20181 013 переглядів
GIGABYTE AMD Radeon RX 5500XT / Unboxing GIGABYTE AMD Radeon RX 5500XT
23 січня 20201 305 переглядів
Gigabyte A5 K1 Review AMD Ryzen 7 5800H + 140W RTX 3060 Specs, Gaming Test, RAM Upgrade, Battery
26 червня 2022509 переглядів
Unboxing video of New Phone One Plus 10r, 12 GB -256 GB, Sierra black
26 червня 2022110 переглядів
Gifted us - realme 9 Pro 5G Unboxing, 8 Gb 256 Internal Memory, My New Phone
26 червня 2022236 переглядів
Gigabyte GA-EP45 UD3R Unboxing and First Look
30 липня 20211 064 перегляда
OPPO K10 5G (Midnight Black, 128 GB) Unboxing in hindi
24 червня 2022126 переглядів
Unboxing Gigabyte Motherboard Z370 Aorus Ultra Gaming WiFi OP hands on
30 листопада 2018124 перегляда
Unboxing & Timelapse Build - Editing PC - Intel Core i9-9900 - Gigabyte Z390 Aorus Pro - NZXT H710
27 серпня 20201 253 перегляда
Gigabyte GTX 750 Ti Black Edition Unboxing & Preview
10 липня 20147 693 перегляда
Gigabyte GA-D525TUD Unboxing
9 вересня 20121 517 переглядів
NAJSZYBSZA KARTA GRAFICZNA! | Test, recenzja GeForce RTX 3090 z 24GB GDDR6X
24 вересня 2020128 748 переглядів
KTRY RTX 2060 SUPER JEST NAJLEPSZY? | Porwnanie modeli od: MSI, ASUS, Gigabyte, PNY, Palit i Zotac
31 серпня 2019123 931 перегляд
GIGABYTE / GTX 1660 Ti vs RTX 2060 - ktra bardziej opacalna?
4 квітня 2019336 326 переглядів
WIELKI TEST DYSKW SSD NVME | Porwnanie 11 szybkich modeli PCIE X3/X4 [+PROMOCJA]
8 листопада 2019164 105 переглядів
Gigabyte GTX750Ti - grafika do gier poniej 600z
6 квітня 2014116 478 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
АксесуариВсі аксесуари для Gigabyte G7 KC →