Сумка дорожня Gimi Easy 40
![]() |
Gimi Easy 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Easy 40
Усі ціни 52 →Сумка-візок Gimi Easy 40 Blue (168430) | 2 349 грн. |
Сумка-візок Gimi Easy Blue (168431) 929075 | 2 349 грн. | ![]() |
| 2 349 грн. | ![]() |
| 2 349 грн. |
Візок господарський Gimi Сумка-візок Easy Black (168433) | 2 105 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →