Каструля Gipfel Cocktail 1249
Gipfel Cocktail 1249 3 л5.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Cocktail 1249
Каструля із нержавіючої сталі Gipfel Cocktail 5.2 (1249) | 2 499 грн. |
Кастрюля Gipfel Cocktail с крышкой 4,5 л 1249 | 2 267 грн. |
Gipfel GP-1249 | 2 433 грн. |
Додаткові функції і можливості каструлі Gipfel Cocktail 1249:
- Носик для легкого виливання
Модификації Gipfel Cocktail 1249
Ціни на Gipfel Cocktail 1249 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Cocktail 1248 | від 2 311 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Cocktail 1249 | від 2 267 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →