Каструля Gipfel Cocktail 1248
Gipfel Cocktail 1248 3 л5.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Cocktail 1248
Каструля із нержавіючої сталі Gipfel Cocktail 3.0 л (1248) | 2 546 грн. |
Кастрюля Gipfel Cocktail с крышкой 3 л 1248 | 2 311 грн. |
Gipfel GP-1248 | 2 546 грн. |
Додаткові функції і можливості каструлі Gipfel Cocktail 1248:
- Носик для легкого виливання
Модификації Gipfel Cocktail 1248
Ціни на Gipfel Cocktail 1248 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Cocktail 1248 | від 2 311 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Cocktail 1249 | від 2 267 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →