Каструля Gipfel Zenit 0510
Gipfel Zenit 0510 3.4 л4.3 л |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Zenit 0510
Каструля Gipfel Zenit з кришкою 4.3 л 24х11.3 см (0510) | 3 942 грн. |
Кастрюля с крышкой Gipfel Zenit 4,3 л 0510 | 3 577 грн. |
Gipfel GP-0510 | 3 871 грн. |
Модификації Gipfel Zenit 0510
Ціни на Gipfel Zenit 0510 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Zenit 0509 | від 3 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Zenit 0510 | від 3 577 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →