Сковорідка для млинців Benson BN-592 20 см
Benson BN-592 20 см22 см |
|
На дні 3D-візерунок з антипригарним покриттям Eterna, що дозволяє використовувати металеве кухонне приладдя.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-592 20 см
Сковорода млинець 20 см Benson з нержавіючої сталі професійне антипригарне | 820 грн. |
Сковорода млинець Benson BN-592 (20см) | 854 грн. |
Сковорода млинець з нержавіючої сталі професійна 20 см Benson BN-592 | 775 грн. |
Сковорода BN-592 млинцева 20 см з нержавіючої сталі професійна Антипригарн | 910 грн. |
Модификації Benson BN-592
Ціни на Benson BN-592 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-592 20 см | від 775 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-593 22 см | від 707 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →