Каструля Gipfel Genesis 1253
Gipfel Genesis 1253 2.2 л2.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Genesis 1253
Каструля Gipfel Genesis 2.2 л 18х10 см (1253) | 3 679 грн. |
Кастрюля Gipfel Genesis 2,2 л 1253 | 3 339 грн. |
Gipfel GP-1253 | 3 613 грн. |
Модификації Gipfel Genesis 1253
Ціни на Gipfel Genesis 1253 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Genesis 1253 | від 3 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Genesis 1254 | від 3 879 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →