Літня шина Gislaved Com*Speed 185/75 R16C 104R
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Com*Speed 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Com*Speed 185/75 R16C 104R
Gislaved Com Speed (185/75R16C 104R) | 3 727 грн. |
GISLAVED Com Speed 185/75R16C 104/102R | 3 702 грн. |
Gislaved Com Speed 185/75 R16C 104/102R 51293 | 3 753 грн. |
Шини Gislaved Com Speed 185/75 R16C 104/102R | 4 488 грн. |
GISLAVED Com Speed 185/75R16C 104/102R | 3 961 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →