Зимова шина Gislaved Nord Frost Van 2 215/60 R16C 103R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Nord Frost Van 2 215/60 R16C 103R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Nord Frost Van 2 215/60 R16C 103R
Усі ціни 10 →Gislaved Nord*Frost Van 2 215/60 R16C 103/101R (под шип) | 4 134 грн. |
Gislaved Nord Frost Van 2 (215/60R16C 103R) | 4 096 грн. |
Gislaved Nord*Frost Van 2 215/60 R16C 103/101R (под шип) | 4 212 грн. |
Gislaved NordFrost Van 2 215/60 R16C 103/101R 130273 | 4 337 грн. |
Шины Gislaved Nord Frost Van 2 215/60 R16C 103/101R | 4 330 грн. |
ще 5 пропозицій
Рекомендуємо