Вантажна шина Giti GDR675 315/70 R22.5 154L
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR675 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 152 L 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDR675 315/70 R22.5 154L
Giti GDR675 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 | 14 728 грн. |
Giti GDR675 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 13 499 грн. |
Giti GDR675 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 13 225 грн. |
Giti GDR675 (ведущая ось) 315/70 R22.5 | 14 725 грн. |
Giti GDR675 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 | 14 709 грн. |
Відеоогляди
Модификації Giti GDR675 315/70 R22.5 154L
Ціни на Giti GDR675 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Giti GDR675 315/70 R22.5 152L | від 13 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Giti GDR675 315/70 R22.5 154L | від 13 225 грн. | 5 пропозицій |