Вантажна шина Giti GDR665 315/80 R22.5 156M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR665 315/80 R22.5 156M 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDR665 315/80 R22.5 156M
Giti GDR665 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150M | 14 295 грн. |
Giti GDR665 ведуча (315/80R22,5 156/150M) 320752 | 14 092 грн. |
Шина Giti GDR665 (провідна) 315/80 R22.5 156/150M | 15 730 грн. |
Модификації Giti GDR665 315/80 R22.5 156M
Ціни на Giti GDR665 315/80 R22.5 156M |
---|---|---|---|---|
Giti GDR665 315/80 R22.5 156L | від 14 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Giti GDR665 315/80 R22.5 156M | від 14 092 грн. | 3 пропозиції |