Літня шина Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115R
Усі ціни 7 →Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R | 3 240 грн. |
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R 133958 | 3 365 грн. |
Шини Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115R | 3 300 грн. |
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R | 3 150 грн. |
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R (435758) 435758 | 3 126 грн. |
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R | 3 300 грн. |
Giti GitiVan HD1 235/65 R16C 115/113R | 3 420 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →