Літня шина Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H
Усі ціни 7 →Шина Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 1 890 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 1 950 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL 133162 | 2 069 грн. |
Giti Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 2 090 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 1 926 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 2 137 грн. |
Шина Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H XL | 2 080 грн. |
Модификації Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H
Ціни на Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H | від 2 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H | від 1 890 грн. | 7 пропозицій | ||
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 98H | від 2 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →