Модем 2E PowerLink MiFi 1
Фото 8 |
2E PowerLink MiFi 1 |
|
Флеш пам'ять 4 ГБ NAND. Оперативна пам'ять 512 МБ LPDDR2.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E PowerLink MiFi 1
Усі ціни 18 →Мобільний 4G Wi-Fi маршрутизатор 2E PowerLink (MiFi 1) 2.4GHz Black (68813 | 799 грн. |
3G модем 2E PowerLink MiFi 1 4G | 767 грн. |
3G модем 2E PowerLink MiFi 1 4G | 746 грн. |
2E PowerLink (MiFi 1) 2.4GHz Black (688130245326) | 799 грн. |
2E PowerLink (MiFi 1) 2.4GHz Black (688130245326) | 799 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →