Харчовий контейнер Glasslock MHRB-270
Фото 6 |
Glasslock MHRB-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Glasslock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Glasslock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Glasslock MHRB-270
Glasslock MHRB-270 Ємнiсть скляна з кришкою, прямокутна, 2700мл MHRB-270Єм | 1 089 грн. |
Контейнер скляний прямокутний Glasslock 2700 мл MHRB-270 | 870 грн. |
Харчовий контейнер прямокутний Glasslock 2.7 л (MHRB-270) | 1 087 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →