Самокат Globber GS 360
Фото 19 |
Globber GS 360 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globber GS 360
Трюковий самокат Globber GS 360 чорно-червоний (620-102) | 2 883 грн. |
Трюковий самокат Globber GS 360 Black Lime Green (620-106-3) | 2 883 грн. |
Трюковий самокат Globber GS 360 чорно-синій (620-101-3) | 2 883 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →