Самокат Globber One NL 230 Ultimate
Фото 12 |
Globber One NL 230 Ultimate |
|
Швидкий і маневрений сучасний самокат від популярного французького виробника Globber. Модель належить до нової колекції One NL, яка розроблена спеціально для старших дітей і підлітків. За рахунок міцної алюмінієвої конструкції виріб легко витримує досить високі навантаження, а нековзна платформа і ручки забезпечують точне управління. Крім того, комбінація ручного і ножного гальма допомагає здійснювати плавне і екстрене гальмування, що максимально знижує ймовірність зіткнень.
Механічний самокат Globber One NL 230 Ultimate оснащений інноваційною системою складання Lift&Pull, яка допомагає скласти виріб навіть однією рукою всього за пару секунд. Міцні поліуретанові колеса і підшипник типу ABEC 7 гарантують надійність і довговічність у використанні транспорту. Виріб розраховане на користувачів у віці від 5 років і витримує вагу до 100 кг. Завдяки цьому самокат може використовуватися як дітьми різної комплекції, так і дорослими. Модель позиціонується виробником як самокат для прогулянкового катання по міських дорогах, тому добре підійде сучасним підліткам, які ведуть активний спосіб життя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber One NL 230 Ultimate
Усі ціни 52 →Самокат Globber серії ONE NL 230 ULTIMATE Свинцево-сірий (479-102) | 5 900 грн. |
Самокат Globber One NL 230 Ultimate темно-сірий (479-102) | 5 900 грн. |
Самокат Globber ONE NL 230 ULTIMATE Синьо-сірий (479-101) | 6 899 грн. |
Самокат Globber One Nl 230 Ultimate Синий/Серый (479-101) | 5 900 грн. |
Самокат GLOBBER One NL 230 Ultimate червоно-сірий до 100 кг (479-100) 479- | 7 349 грн. |