Кикборд Globber Elite
Фото 12 |
Globber Elite |
|
Блокування повороту коліс.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globber Elite
Усі ціни 35 →Самокат GLOBBER серії ELITE Синій (449-100-3) | 3 840 грн. |
Самокат Globber Elite зелений (449-106-3) | 3 840 грн. |
Самокат Globber серии Elite Синий (449-100-3) | 3 840 грн. |
Самокат Globber Elite зелено-сірий з підсвічуванням (449-106-3) 449-106-3 | 3 840 грн. |
Globber Самокат GLOBBER ELITE Зеленый 449-106-3 | 3 840 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →