Гідромасажний бокс GM 641 145x85
GM 641 145x85 145x85170x85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 641 145x85
Усі ціни 6 →Гідробокс GM 6412 145 * 85 | 26 228 грн. |
Гідромасажний бокс GM-6412 145х85х220 6799-01 | 23 605 грн. |
Гідромасажний бокс GM-6412 145х85 см. | 26 228 грн. |
Гидромассажный бокс GM 6412 | 26 228 грн. |
Гідромасажний бокс GM 6412 B душевий бокс | 23 605 грн. |
Відеоогляди
Модификації GM 641
Ціни на GM 641 |
---|---|---|---|---|
GM 641 145x85 | від 23 605 грн. | 6 пропозицій | ||
GM 641 170x85 | від 25 103 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →