Душовий бокс GM 717 90x90
GM 717 90x90 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 717 90x90
Усі ціни 10 →Душовий бокс GM 80x80 (Профіль - сатин, скло - матове) GM-717.2 GM-717.2 | 14 400 грн. |
Душовий бокс GM-717 90x90x220 gm-717-90 | 14 400 грн. |
Душовий бокс GM-717 (Профіль - сатин, скло - тоноване) 90x90 см | 14 400 грн. |
Душевой бокс GM 90x90 (Профиль - сатин, стекло - тонированное) 717 | 13 091 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації GM 717
Ціни на GM 717 |
---|---|---|---|---|
GM 717 90x90 | від 13 091 грн. | 10 пропозицій | ||
GM 717 100x100 | від 15 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →