Гідромасажний бокс GM 129 90x90 кутова
Відео 3Фото 4 |
GM 129 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 129 90x90 кутова
Усі ціни 14 →Гідромасажний бокс GM 80x80 (Профіль - сатин, скло - сіре) GM-129.2 GM-129 | 13 800 грн. |
Гідромасажний бокс GM-129 90х90х220 | 12 200 грн. |
Гидромасажний бокс GM 90x90 (Профіль - сатин, скло - тоноване) GM-129 GM-1 | 14 000 грн. |
Душевой бокс GM 90x90 (Профиль - сатин, стекло - тонированное) 129 | 14 400 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →