Гідромасажний бокс GM 226 90x90
GM 226 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 226 90x90
Душовий бокс GM 90x90 (Профіль - сатин, скло - тоноване) 226 GM-226 | 18 512 грн. |
Гідромасажний бокс GM-226 90х90х215 6782-01 | 18 512 грн. |
Гідромасажний бокс GM-226 90х90х215 | 18 512 грн. |
Душевой бокс GM 90x90 (Профиль - сатин, стекло - тонированное) 226 | 18 512 грн. |
anonim
13 липня 2019, 12:42
Как собрать душевую кабину, нет инструкции GM SV-226 #
помогите пожалуйста собрать душевую кабину GM SV-226, не оказалось никакой инструкции
РекомендуємоПорівняти в таблиці →