Оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30228A
Exceleram E30228A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30228A
Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30228A) E30228A | 642 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz eXceleram (E302 | 626 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz eXceleram (E30228A) E3022 | 626 грн. |
Exceleram DDR3 8GB 1600 MHz (E30228A) E30228A | 626 грн. |
Модуль памяти DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram E30228A | 615 грн. |
Модификації Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb
Ціни на Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30226A | від 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30143A | від 593 грн. | 24 пропозиції | ||
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30228A | від 615 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →