Вантажна шина Goldshield HD969 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD969 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD969 315/80 R22.5 156K
Goldshield HD969 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 10 103 грн. |
Goldshield HD969 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 9 420 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD969 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 20PR 100130 | 9 302 грн. |
Goldshield HD969 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150K) 337471 | 9 277 грн. |
Вантажні шини Goldshield HD969 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 9 860 грн. |