Вантажна шина Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M 215/75 R17.5 " 127 M 215/75 R17.5 " 135 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M
Усі ціни 8 →Goldshield HD797 (рульова вісь) 215/75 R17.5 127/124M | 5 390 грн. |
Goldshield HD797 (рулевая) 215/75 R17.5 127/124M 16PR | 4 866 грн. |
Вантажна шина Goldshield HD797 (рульова) 215/75R17.5 127/124M | 4 817 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD797 (рулевая) 215/75 R17.5 127/124M 16PR 100135 | 4 949 грн. |
Goldshield Вантажна шина Goldshield HD797 (рульова) 215/75R17.5 127/124M | 4 839 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M
Ціни на Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M |
---|---|---|---|---|
Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M | від 4 817 грн. | 8 пропозицій | ||
Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J | від 4 583 грн. | 2 пропозиції |