Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ (M1A4-1280R12)
GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ
Усі ціни 30 →GooDRam microSDXC 128GB Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (M1A4-1280R12) | 494 грн. |
Карта памяти GOODRAM 128GB microSDXC class 10 UHS-I (M1A4-1280R12) M1A4-12 | 418 грн. |
Карта пам'яті Goodram 128GB microSDXC class 10 UHS-I (M1A4-1280R12) M1A4-1 | 404 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 128GB UHS-I Class 10 Goodram + SD-adapter + OTG Ca | 413 грн. |
Goodram 128GB UHS-I Class 10 (M1A4-1280R12) M1A4-1280R12 | 418 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 174 грн. | 29 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 220 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 399 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →