Вантажна шина Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K
Відео 5 | від 11 955 грн. Купити! Шина Goodyear KMAX T (причіпна) 205/65 R17.5 132K/129JМаркетплейс: Rozetka.ua a-gikЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K
Ціни на Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 129K | від 10 073 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132F | від 10 946 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132G | від 10 752 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132J | від 10 194 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K | від 11 955 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J | від 11 931 грн. | 1 пропозиція |