Вантажна шина Barum BT300 R 215/75 R17.5 135K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT300 R 215/75 R17.5 135K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT300 R 215/75 R17.5 135K
Усі ціни 7 →Barum BT300 R (прицепная) (215/75R17.5 135K) | 9 026 грн. |
Грузовые шины Barum BT300 R (прицепная) 215/75 R17.5 135/133K 16PR 1002574 | 8 884 грн. |
Barum BT 300 R (прицепная) 215/75 R17.5 135/133K PR16 | 8 793 грн. |
Шини Barum BT300 R (прицепная) 215/75 R17,5 135/133K 16PR | 8 242 грн. |
Barum BT300R (215/75R17.5 135K) | 9 018 грн. |
Barum BT300R (причіпна) 215/75 R17.5 135/133K 16PR | 8 857 грн. |
Вантажні шини Barum BT300 R (причіпна) 215/75 R17.5 135/133K 16PR | 9 417 грн. |